Zestawy ładowarka + kabel usb

Ładowarki sieciowe oraz dołączone do nich kable USB to jedne z najważniejszych akcesoriów do urządzeń elektronicznych. Bez nich korzystanie ze smartfonów, tabletów oraz wielu innych sprzętów byłoby niemożliwe. Aby zapewnić jak najlepsze działanie swoim urządzeniom, warto stawiać jedynie na sprawdzone ładowarki, które pochodzą z pewnych źródeł. W przeciwnym wypadku mogą okazać się nie tylko mało efektywne, ale też być przyczyną awarii drogiego urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz zestawy, w których skład wchodzi ładowarka sieciowa oraz kabel USB. Dostępne są modele kompatybilne zarówno z nowszymi, jak i starszymi smartfonami. Zgromadziliśmy bogatą ofertę akcesoriów GSM, tak aby każdy znalazł zestaw, który zaspokoi jego potrzeby oraz usprawni prace. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszych gatunkowo tworzyw oraz reprezentują wysoką jakość wykonania. Są trwałe oraz wytrzymałe, dzięki czemu pozwolą na długie i bezawaryjne użytkowanie. Szukasz niezawodnej ładowarki oraz kabla USB do swojego urządzenia? Jesteś we właściwym miejscu!


Kable USB, podobnie jak ładowarki to gadżety, z którymi ma do czynienia każdy właściciel smartfona, tabletu czy nawet słuchawek bezprzewodowych. To akcesoria, które pozwalają zarówno na ładowanie baterii, tak aby sprzęty działały sprawnie i bezproblemowo, jak i umożliwiają przesyłanie plików oraz innych danych między urządzeniami. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment rożnego rodzaju akcesoriów, dzięki którym Twoje urządzenia będą działały jeszcze sprawniej. Zgromadziliśmy różnego rodzaju ładowarki – samochodowe, indukcyjne i tradycyjne modele sieciowe oraz szeroki wybór kabli USB. Możesz kupić oddzielnie poszczególne elementy, których potrzebujesz lub wybrać dopasowany do potrzeb zestaw. Decydując się na zakup dwóch elementów w zestawie, możesz być pewny, że będą ze sobą kompatybilne - co więcej, dostępne są wtedy w bardzo atrakcyjnej cenie. Ogromnym powodzeniem cieszą się ładowarki wyposażone w dwa gniazda USB – ich zaletą jest funkcjonalność oraz nowoczesny wygląd. Dzięki zaawansowanej technologii pozwalają na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie, zapewniając wystarczającą ilość energii do ładowania nawet największych obecnie dostępnych urządzeń mobilnych. Są to produkty uniwersalne, które pasują do wszystkich gniazdek oraz utrzymane są w minimalistycznym, nowoczesnym charakterze, dzięki czemu nie zaburzają estetyki wnętrz. Wszystkie akcesoria dostępne w naszej ofercie reprezentują najwyższą jakość – są to produkty solidne i trwałe. Zapewniają bezpieczeństwo zarówno urządzeniom elektronicznym, jak i ich właścicielom. Atutem kabli USB z naszej oferty jest elastyczność oraz odporność na zginanie. Dzięki temu, że się nie odkształcają oraz są wytrzymałe na zginanie, mogą być intensywnie użytkowane przez długi czas – sprawdzą się zarówno w biurze, w podróży, jak i domowym zaciszu. Ich zaletą jest także długi kabel, który ułatwia korzystanie oraz poprawia jego komfort. Ładowarki oferowane w naszym sklepie wyróżniają się doskonałymi parametrami, umożliwiając szybkie i sprawne ładowanie oraz wyposażone są w liczne innowacyjne technologie – na przykład funkcje Quick Charge.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.

W ramach strony internetowej www.luxtradestore.pl stosowane są pliki Cookies i przetwarzane są dane osobowe jej Użytkowników.