Menu

Filtruj

Aktywne filtry

Pokaż produkty

Seria XR (odnowione)

0

Luxtrade - banner Luxtrade - banner
Filtruj
Dostępne Nazwa, A do Z Nazwa, Z do A Cena, rosnąco Cena, malejąco
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

iPhone serii XR pojawiły się na rynku w 2018 roku (tym samym, co seria XS) roku jako bardziej dostępna cenowo alternatywa wśród iPhone'ów. Co sprawiło, że zyskała popularność wśród miłośników nowoczesnych technologii?

Odnowione iPhone z serii XR – najważniejsze wyróżniki

Wyświetlacz Liquid Retina

iPhone XR ma 6,1-calowy wyświetlacz Liquid Retina, który oferuje jasne kolory i dobrą jakość obrazu. Chociaż nie jest to wyświetlacz OLED jak w droższych modelach, to wciąż zapewnia przyjemne wrażenia wizualne.

Kolorowe obudowy

iPhone XR był dostępny w szerokiej palecie kolorów, odróżniało go wyraźnie od innych modeli Apple. Dostępne były jasne i żywe kolory, takie jak żółty, niebieski, koralowy, czerwony, czarny i biały. Jeśli więc chcesz zachwycić się kolorowym designem, sprawdź ofertę używanych smartfonów Apple serii XR.

Wydajność

Pomimo niższej ceny, iPhone XR wyposażony jest w procesor A12 Bionic – ten sam, który znajduje się w droższych modelach. Dzięki temu oferuje dobrą wydajność i płynność działania nie tylko w codziennym użytkowaniu.

Aparat fotograficzny

iPhone XR posiada pojedynczy aparat fotograficzny z tyłu, który zapewnia dobre, wyraźne zdjęcia. Choć nie oferuje podwójnego aparatu jak droższe modele, to wciąż można uzyskać wysokiej jakości fotografie.

Kiedy warto wybrać z oferty Apple serię XR refurbished?

Na używane Apple iPhone serii XR warto postawić, jeśli Twoimi priorytetami są:

  • Rozsądna cena. Seria iPhone XR oferuje przystępne ceny w porównaniu do droższych modeli iPhone. Może to być korzystne dla osób szukających nowego iPhone'a w niższej cenie. Jeśli dodasz do tego oszczędności wynikające z wyboru odnowionego modelu, wniosek nasuwa się sam.
  • Wydajność. Za sprawą procesora A12 Bionic iPhone XR zapewni Ci dobrą wydajność i zadowalającą szybkość działania.
  • Oprogramowanie i wsparcie. iPhone XR bazuje na bezpiecznym systemie iOS, co zapewnia dostęp do poprawek bezpieczeństwa i wsparcia technicznego.
  • Trwałość. Apple słynie z trwałej konstrukcji swoich urządzeń, a iPhone XR, nawet mimo niższej ceny, nie jest tu wyjątkiem. Wykorzystuje solidne materiały, dzięki czemu jest odporny m.in. na kurz.

A może szukasz wyższych serii urządzeń od Apple'a? W takim wypadku może Cię zainteresować iPhone serii 13.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych