Menu

Filtruj

Aktywne filtry

Pokaż produkty

iPhone 11 (odnowione)

5

Filtruj
Dostępne Nazwa, A do Z Nazwa, Z do A Cena, rosnąco Cena, malejąco
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Następca bardzo dobrze przyjętego przez rynek modelu XR tym razem został zaprezentowany jako „regularny” model iPhone. Od swojego poprzednika przejął wysoką wydajność, oferowaną klientom w zamian za niezbyt wygórowaną cenę. iPhone 11 wygląda atrakcyjnie, świeżo (to zasługa m.in. większej gamy dostępnych wersji kolorystycznych w porównaniu do pozostałych modeli od Apple), ale w żadnym momencie nie daje odczuć, że jest to budżetowa wersja smartfona z Cupertino. Dostępna pamięć to 64 lub 128 GB. To również prawdopodobnie najlepszy model dla wszystkich, którzy chcieliby przekonać się co do „magii Apple”, bez płacenia nieracjonalnych pieniędzy za telefon. iPhone 11 odnowiony działa wyśmienicie, daje dostęp do praktycznie pełnego potencjału iOS, a bateria pozwala na spokojną pracę przez cały dzień z dala od gniazdka. Daje się obsługiwać jedną ręką, wygląda wyśmienicie i pozwala na wykonanie dobrych zdjęć praktycznie w każdych warunkach oświetleniowych. Czego chcieć więcej od urządzenia za nieco ponad 2 tysiące złotych?

Czego można oczekiwać po iPhone 11 odnowionym?

Wystarczy wziąć do ręki iPhone 11 refurbished, by mieć pewność, z urządzeniem którego producenta mamy do czynienia. Perfekcyjne spasowanie elementów, świetne materiały, z którego zostało wykonane urządzenie i charakterystyczne, nadgryzione jabłko na plecach – to od lat znaki szczególne urządzeń projektowanych w Kalifornii. I choć iPhone 11 nie jest flagowym telefonem w gamie Apple, to procesor A13 Bionic w połączeniu z 4 GB RAM, pamięcią NVMe i autorskim układem graficznym zapewnia błyskawiczne reagowanie na wszystkie stawiane urządzeniu zadania. Każda gra czy aplikacja będzie działała na najwyższych ustawieniach i przez kilka lat niewiele się w tej materii zmieni. iOS w wersji 14 zawiera wiele funkcji i udogodnień pozwalających na jeszcze pełniejsze wykorzystanie potencjału tego smartfonu. Służący do odblokowywania twarzą system Face ID jest usprawniony w porównaniu do swojego poprzednika i pozwala na błyskawiczne rozpoznanie twarzy, nawet pod dużymi kątami.

Co wyróżnia iPhone 11 refurbished na tle innych smartfonów?

Smartfon bardzo pozytywnie, szczególnie na tle urządzeń produkowanych przez Apple, wyróżnia się pod kątem pracy na baterii. Ogniwo o pojemności 3110 mAh pozwala na pracę przez cały dzień z dala od gniazdka – nawet używany, odnowiony iPhone 11 to do dzisiaj jeden z najdłużej działających iPhone’ów na baterii. Urządzenie obsługuje szybkie oraz bezprzewodowe ładowanie, dzięki temu w razie potrzeby podładowanie akumulatora nie stanowi problemu. Podwójny aparat (szerokokątny plus matryca główna) stabilizowany optycznie i cyfrowo pozwala na wykonywanie pięknych zdjęć o każdej porze dnia – zarówno panoramicznych, jak i standardowych. Bez wątpienia urządzenie zalicza się do czołówki smartfonów pod tym kątem. Niższa cena, w jakiej jest oferowany omawiany smartfon, wynika m.in. z nieco niższej jakości wyświetlacza – mamy tu do czynienia z IPS LCD o rozdzielczości 1792 x 828 px, co przy przekątnej 6,1 cala daje gęstość na poziomie 326 ppi. Mimo wszystko, to nadal bardzo dobry ekran, który zadowoli większość użytkowników.

Powystawowy, używany iPhone 11 w Luxtrade

Kupując swój egzemplarz w naszym sklepie masz pewność, że każdy iPhone 11 (używany i powystawowy) przeszedł szczegółowy 22-elementowy test i każdy element jest w pełni sprawny, zapewniając Ci pełnię korzyści oferowanych przez iOS.

Jeśli jesteś miłośnikiem marki Apple - być może zainteresują Cię również tablety iPad.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych