Menu

Filtruj

Aktywne filtry

Pokaż produkty

iPhone 13 Pro (odnowione)

4

Filtruj
Dostępne Nazwa, A do Z Nazwa, Z do A Cena, rosnąco Cena, malejąco
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

iPhone 13 Pro odnowiony — niezawodna jakość w korzystnej cenie

Oferujemy iPhone 13 Pro powystawowy bądź poleasingowy. Ten smartfon jest w tym momencie jednym z flagowych urządzeń marki Apple. Ceni się go za doskonałe parametry techniczne, nowoczesny i estetyczny design, a także prostą i intuicyjną obsługę.

Kupując urządzenie w Luxtrade, zyskujesz dostęp do najlepszego rozwiązania komunikacyjnego na rynku w rozsądnej cenie. Możesz również wybrać interesujące Cię parametry smartfona, czyli przede wszystkim jego pamięć wewnętrzną oraz kolor. W ten sposób dopasujesz iPhone 13 Pro refurbished (odnowiony przez Luxtrade) do swoich potrzeb w zakresie ergonomii i estetyki.

Czym wyróżnia się iPhone 13 Pro refurbished?

Kupując smartfon, postaw na jakość, którą zapewnia iPhone 13 Pro. Luxtrade sprzedaje telefony, które są wyposażone w:

  • wyświetlacze z technologią ProMotion —zapewniają zupełnie nową jakość przeglądania, przewijania czy tworzenia na smartfonie;
  • wytrzymałą baterię — dzięki niej przez kilkanaście godzin będziesz mógł intensywnie eksploatować telefon bez obaw o nagły brak energii;
  • doskonały aparat tylni i przedni — możesz robić wysokiej jakości, profesjonalne zdjęcia w każdej chwili;
  • system ochrony prywatności — dzięki niemu Twoje dane są bezpieczne.

iPhone 13 Pro poleasingowy/powystawowy jest zapakowany w eleganckie i ekologiczne pudełko, w którym — oprócz oryginalnego urządzenia — znajdziesz nowy kabel USB, igłę do wyciągania tacki SIM, a także dowód zakupu i kartę gwarancyjną. Urządzenia są z reguły objęte 24-miesięczną gwarancją.

Czy iPhone 13 Pro powystawowy bądź poleasingowy jest sprawny technicznie?

Każdy iPhone 13 Pro w Luxtrade przechodzi aż 40-etapowe testy z zakresu techniki działania, wydajności oraz funkcjonalności. Dzięki nim mamy pewność, że smartfony spełnią swoją funkcję, towarzysząc Ci w komunikacji, pracy czy codziennych rozrywkach.

Sprzedajemy urządzenia w klasach A+ oraz X. W obu przypadkach iPhone 13 Pro używany jest równie sprawny, jednak telefon klasy A+ może nosić delikatne ślady użytkowania, a urządzenie klasy X będzie we wzorowym stanie technicznym.

W naszym asortymencie znajdziesz także inne urządzenia od Apple, takie jak np. tablety iPad czy laptopy Macbook Air. Dzięki temu możesz stworzyć swój własny system, w którym urządzenia Apple będą się ze sobą wzajemnie komunikowały. W ten sposób zyskasz jeszcze więcej przyjemności z ich używania.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych