Menu

Filtruj

Aktywne filtry

Pokaż produkty

Seria 13 (odnowione)

8

Filtruj
Dostępne Nazwa, A do Z Nazwa, Z do A Cena, rosnąco Cena, malejąco
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Smartfony od Apple z serii 13 zostały w 2022 roku wyróżniona prestiżową nagrodą REDDOT w kategorii Best of the Best – to wyjątkowo wydajne, piękne i nowoczesne urządzenia, które po prostu warto mieć. Czy kupno używanego iPhone serii 13 to dobry pomysł? Kiedy warto zainwestować w ten rodzaj smartfona i co sprawia, że 13. generacja iPhone'ów jest wyjątkowa?

Dlaczego warto wybrać smartfony Apple serii 13?

iPhone 13 to wersja flagowego smartfona firmy Apple z 2021 roku. Jednym z kluczowych wyróżników serii jest wyświetlacz. Smartfony mają 6.1-calowy panel OLED o rozdzielczości 2532 x 1170 pikseli. Wykorzystuje technologię Super Retina XDR, która zapewnia wyjątkową jakość obrazu, żywe kolory i wysoki kontrast.

Pod względem wydajności, iPhone 13 zdecydowanie zadowala – jest napędzany przez sześciordzeniowy procesor A15 Bionic. Dzięki temu smartfony Apple serii 13 refurbished zapewniają szybką i płynną pracę, a także obsługę technologii 5G, umożliwiającą jeszcze szybsze przesyłanie danych.

Jeśli chodzi o aparat, iPhone 13 ma tylny moduł składający się z dwóch obiektywów o rozdzielczości 12 Mpx każdy. Aparat oferuje także tryb nocny oraz inteligentne HDR.

Co typowe dla Apple, iPhone 13 jest wyposażony w wiele funkcji zapewniających bezpieczeństwo i prywatność. Face ID chroni dane przed nieautoryzowanym dostępem, a Apple Pay gwarantuje bezpieczne płatności. System operacyjny iOS 15 pozwala także sprawdzić politykę prywatności aplikacji jeszcze przed ich pobraniem.

Jeśli sporo grasz na swoim smartfonie albo prowadzisz długie biznesowe calle, ucieszy Cię fakt, że iPhone 13 oferuje dłuższy czas pracy na baterii w porównaniu do poprzednich modeli, co oznacza, że możesz korzystać z urządzenia nawet do 2,5 godziny dłużej.

Czy warto kupić refurbished iPhone z serii 13?

Zakup telefonów typu refurbished (odnowionych) to świetna opcja dla osób, które chcą mieć świetną jakość iPhone'a serii 13 za rozsądne pieniądze. To urządzenia, które były wcześniej używane, ale zostały poddane renowacji, naprawie i testom, dzięki czemu spełniają dużo wyższe standardy niż telefony używane kupowane od osób prywatnych.

W Luxtrade dostępne są także najnowsze modele Apple - iPhone serii 14.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych