Menu

Filtruj

Aktywne filtry

Pokaż produkty

Seria 14 (odnowione)

14

Filtruj
Dostępne Nazwa, A do Z Nazwa, Z do A Cena, rosnąco Cena, malejąco
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

iPhone serii 14 nie zawiódł miłośników sprzętu tej marki – jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych posiadaczy najnowszych smartfonów z jabłuszkiem, rozważ zakup używanych produktów Apple z serii 14.

Poznaj nowe modele Apple – seria 14 refurbished

W Luxtrade mamy dla Ciebie używane iPhone'y (seria 14) w świetnym stanie. Dbamy o cały proces odnawiania, a każde urządzenie przechodzi rygorystyczny test sprawności, dzięki czemu na naszym koncie mamy współpracę z ponad stu tysiącami zadowolonych klientów.

Ale jaki model wybrać?

Czym różni się iPhone 14 od iPhone 14 Pro?

  • Wyświetlacz. Oba smartfony wyposażone są w wyświetlacz Super Retina XDR1, a iPhone 14 Pro posiada dodatkowo technologię ProMotion, która zapewnia płynne odświeżanie ekranu. 
  • System aparatów. iPhone 14 Pro ma bardziej zaawansowany system ultraszerokokątnych aparatów niż iPhone 14. Znajdziesz w nim główny aparat o rozdzielczości 48 MP, podczas gdy podstawowy model to nieco mniej, bo 12 MP. Wariant Pro posiada również Photonic Engine, który pomaga w rejestrowaniu szczegółów i kolorów, oraz teleobiektyw.
  • Czip. iPhone 14 Pro jest wyposażony w czip A16 Bionic, podczas gdy iPhone 14 ma czip A15 Bionic. Oba czipy są nowoczesne i godne polecenia, ale A16 Bionic może oferować nieco lepszą wydajność dla tych, którzy szczególnie jej potrzebują.
  • Dynamic Island. Ta funkcja jest dostępna tylko w iPhone 14 Pro i zapewnia nowy sposób interakcji z urządzeniem. Nie jest dostępna w standardowym modelu iPhone 14. Dynamic Island to pole ekranu widoczne z poziomu ekranu głównego i dowolnej aplikacji, które jest dostępne jak tylko iPhone zostaje odblokowany. Pozwala szybko sprawdzać alerty, bieżące działania (np. odtwarzaną piosenkę, nagrywanie ekranu, wskazówki z Map). 

Czy warto wybrać nowy bądź odnowiony model Apple iPhone z serii 14? 

Zdecydowanie – najnowsze modele smartfonów Apple, w tym wydana w 2022 roku seria 14., wciąż zachwycają jakością, nowatorstwem i oryginalnym podejściem do technologicznego designu.

Zdecydowanie warto rozważyć zakup smartfonów refurbished od Apple z serii 14, jeśli zależy ci na niższej cenie. Ważne jest, aby dokładnie sprawdzić warunki gwarancji, stan telefonu, dostawcę oraz proces odnowienia, aby upewnić się, że otrzymujesz produkt wysokiej jakości – wszystkie te informacje znajdziesz na naszej stronie.

Jesteś miłośnikiem urządzeń z "jabłuszkiem" i chcesz mieć w pełni kompatybilny zestaw? Koniecznie sprawdź smartwatche Apple Watch i laptopy Macbook.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz anulować subskrypcję newslettera.
Produkt dodany do ulubionych